|          שכחתי סיסמה      
בחסות הקרן להנצחת שלמה טירן Shlomo

- טבלאות, הגרלות


תקציר חדשות אחרונות
Sep 4 2020 4:18PM
חוזרים לפעילות בשטנר 3

Mar 15 2020 3:58AM
הפסקת פעילות המועדון בזמן וירוס

Jan 5 2020 1:28PM
ושום עוברים .. שטנר 3

חידה יומית של שרדר

free counters
תחרות דירוג יולי אוגוסט 2020

תאריך התחלה: יום שני, 13.7.2020
תאריך סיום: יום שני, 24.8.2020
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 7
                Round 7 on 2020/08/24 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	6		Wenger Jacques	1849	4	0 - 1	5		Slonimskij Arkadij	2176	1
2	15		Hart Alon	1573	4	0 - 1	5		Cohen Revivo Alon	2010	2
3	7		Rozenblit Stas	1809	4½	1 - 0	3½		Tsafrir Itay	1591	13
4	8		Lukovski Lev	1774	3½	1 - 0	3		Holtz Yonatan	0	18
5	10		Waxman Mark	1721	3	0 - 1	3		Oliel Yehonatan *)	1686	11
6	12		Tsafrir Ori	1667	3	1 - 0	3		Freiman Mark	1890	5
7	17		Eizenstein Yedidya	1349	2½	½ - ½	3		Elsner Yair	1897	4
8	16		Friedlich Eyal	1440	1	0 - 1	2		Gokhvat Yoseph	1583	14
9	9		Yehoshua Azgad	1751	2	+ - -	0		Jeremy Spiegelman	0	19
10	3		Weinstein Shaul	1972	3	0			not paired		
11	20		Nevo Ayelet	0	1	0			not paired
                
סיבוב 6
                Round 6 on 2020/08/17 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Slonimskij Arkadij	2176	4½	½ - ½	4		Rozenblit Stas	1809	7
2	4		Elsner Yair	1897	3	0 - 1	4		Cohen Revivo Alon	2010	2
3	13		Tsafrir Itay	1591	3½	0 - 1	3		Hart Alon	1573	15
4	18		Holtz Yonatan	0	3	0 - 1	3		Wenger Jacques	1849	6
5	11		Oliel Yehonatan *)	1686	2	1 - 0	0		Jeremy Spiegelman	0	19
6	5		Freiman Mark	1890	2½	½ - ½	3		Lukovski Lev	1774	8
7	9		Yehoshua Azgad	1751	2	0 - 1	2		Tsafrir Ori	1667	12
8	14		Gokhvat Yoseph	1583	2	0 - 1	2		Waxman Mark	1721	10
9	16		Friedlich Eyal	1440	1	0 - 1	1½		Eizenstein Yedidya	1349	17
10	3		Weinstein Shaul	1972	3	½			not paired		
11	20		Nevo Ayelet	0	1	0			not paired
                
סיבוב 5
                Round 5 on 2020/08/10 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	8		Lukovski Lev	1774	3	0 - 1	3½		Slonimskij Arkadij	2176	1
2	2		Cohen Revivo Alon	2010	3½	½ - ½	3		Tsafrir Itay	1591	13
3	5		Freiman Mark	1890	2½	0 - 1	3		Rozenblit Stas	1809	7
4	6		Wenger Jacques	1849	2½	½ - ½	2½		Weinstein Shaul	1972	3
5	11		Oliel Yehonatan *)	1686	2	0 - 1	2		Elsner Yair	1897	4
6	15		Hart Alon	1573	2	1 - 0	2		Yehoshua Azgad	1751	9
7	12		Tsafrir Ori	1667	2	0 - 1	2		Holtz Yonatan	0	18
8	10		Waxman Mark	1721	1	1 - 0	1		Friedlich Eyal	1440	16
9	20		Nevo Ayelet	0	1	- - +	1		Gokhvat Yoseph	1583	14
10	19		Jeremy Spiegelman	0	0	½ - ½	½		Eizenstein Yedidya	1349	17
                
סיבוב 4
                Round 4 on 2020/08/03 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Slonimskij Arkadij	2176	3	½ - ½	3		Cohen Revivo Alon	2010	2
2	7		Rozenblit Stas	1809	2	1 - 0	2½		Wenger Jacques	1849	6
3	13		Tsafrir Itay	1591	2½	½ - ½	2		Weinstein Shaul	1972	3
4	15		Hart Alon	1573	2	- - +	1½		Freiman Mark	1890	5
5	8		Lukovski Lev	1774	2	1 - 0	2		Oliel Yehonatan *)	1686	11
6	4		Elsner Yair	1897	1	1 - 0	1		Nevo Ayelet	0	20
7	16		Friedlich Eyal	1440	1	0 - 1	1		Yehoshua Azgad	1751	9
8	18		Holtz Yonatan	0	1	1 - 0	1		Waxman Mark	1721	10
9	17		Eizenstein Yedidya	1349	½	0 - 1	1		Tsafrir Ori	1667	12
10	19		Jeremy Spiegelman	0	0	0 - 1	0		Gokhvat Yoseph	1583	14
                
סיבוב 3
                Round 3 on 2020/07/27 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	3		Weinstein Shaul	1972	2	0 - 1	2		Slonimskij Arkadij	2176	1
2	2		Cohen Revivo Alon	2010	2	1 - 0	2		Rozenblit Stas	1809	7
3	6		Wenger Jacques	1849	1½	1 - 0	1		Elsner Yair	1897	4
4	9		Yehoshua Azgad	1751	1	0 - 1	1½		Tsafrir Itay	1591	13
5	12		Tsafrir Ori	1667	1	0 - 1	1		Lukovski Lev	1774	8
6	10		Waxman Mark	1721	1	0 - 1	1		Hart Alon	1573	15
7	11		Oliel Yehonatan *)	1686	1	1 - 0	1		Friedlich Eyal	1440	16
8	14		Gokhvat Yoseph	1583	0	0 - 1	½		Freiman Mark	1890	5
9	17		Eizenstein Yedidya	1349	½	0 - 1	0		Holtz Yonatan	0	18
10	19		Jeremy Spiegelman	0	0	- - +	0		Nevo Ayelet	0	20
                
סיבוב 2
                Round 2 on 2020/07/20 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Slonimskij Arkadij	2176	1	1 - 0	1		Yehoshua Azgad	1751	9
2	8		Lukovski Lev	1774	1	0 - 1	1		Cohen Revivo Alon	2010	2
3	3		Weinstein Shaul	1972	1	1 - 0	1		Waxman Mark	1721	10
4	7		Rozenblit Stas	1809	1	1 - 0	1		Elsner Yair	1897	4
5	5		Freiman Mark	1890	½	0 - 1	½		Wenger Jacques	1849	6
6	13		Tsafrir Itay	1591	½	1 - 0	½		Eizenstein Yedidya	1349	17
7	18		Holtz Yonatan	0	0	0 - 1	0		Oliel Yehonatan	1686	11
8	14		Gokhvat Yoseph	1583	0	0 - 1	0		Hart Alon	1573	15
9	20		Nevo Ayelet	0	0	0 - 1	0		Tsafrir Ori	1667	12
10	16		Friedlich Eyal	1440	0	1 - 0	0		Jeremy Spiegelman	0	19
                
סיבוב 1
                Round 1 on 2020/07/13 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	11		Oliel Yehonatan	1558	0	0 - 1	0		Slonimskij Arkadij	2120	1
2	2		Cohen Revivo Alon	1954	0	1 - 0	0		Gokhvat Yoseph	1539	12
3	13		Tsafrir Ori	1509	0	0 - 1	0		Weinstein Shaul	1922	3
4	4		Wenger Jacques	1794	0	½ - ½	0		Tsafrir Itay	1211	14
5	15		Eizenstein Yedidya	1121	0	½ - ½	0		Freiman Mark	1775	5
6	6		Elsner Yair	1696	0	1 - 0	0		Friedlich Eyal	0	16
7	17		Hart Alon	0	0	0 - 1	0		Lukovski Lev	1694	7
8	8		Yehoshua Azgad	1686	0	1 - 0	0		Holtz Yonatan	0	18
9	19		Jeremy Spiegelman	0	0	0 - 1	0		Rozenblit Stas	1678	9
10	10		Waxman Mark	1621	0	1 - 0	0		Nevo Ayelet	0	20
                
טבלת התחרות
                Final Ranking after 7 Rounds
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1		Slonimskij Arkadij	RUS	2176	6,0	30,5	0,0	5
2	2		Cohen Revivo Alon	ISR	2010	6,0	30,0	0,0	5
3	7		Rozenblit Stas	ISR	1809	5,5	26,5	0,0	5
4	8		Lukovski Lev	GER	1774	4,5	30,0	0,0	4
5	6		Wenger Jacques	BEL	1849	4,0	28,0	0,0	3
6	15		Hart Alon	ISR	1573	4,0	26,5	0,0	4
7	11		Oliel Yehonatan	ISR	1686	4,0	22,0	0,0	4
8	12		Tsafrir Ori	ISR	1667	4,0	21,5	0,0	4
9	13		Tsafrir Itay	ISR	1591	3,5	29,5	0,0	2
10	4		Elsner Yair	ISR	1897	3,5	25,5	0,0	3
11	3		Weinstein Shaul	ISR	1972	3,0	29,0	0,0	2
12	5		Freiman Mark	ISR	1890	3,0	26,5	0,0	2
13	18		Holtz Yonatan	ISR	0	3,0	25,0	0,0	3
14	9		Yehoshua Azgad	ISR	1751	3,0	24,0	0,0	3
15	10		Waxman Mark	ISR	1721	3,0	21,0	0,0	3
16	14		Gokhvat Yoseph	ISR	1583	3,0	20,0	0,0	3
17	17		Eizenstein Yedidya	ISR	1349	3,0	18,5	0,0	2
18	20		Nevo Ayelet	ISR	0	1,0	20,0	0,0	1
19	16		Friedlich Eyal	ISR	1440	1,0	19,5	0,0	1
20	19		Jeremy Spiegelman	ISR	0	0,0	20,0	0,0	0

http://chess-results.com/tnr530425.aspx
            



הזמנה לתחרות:
שחמטאים יקרים!

אנו מתכבדים להזמינכם להשתתף בתחרות דירוג – יולי – אוגוסט 2020. התחרות תתקיים במועדון ירושחמט, רחוב שטנר 3, ירושלים (קומה 2)

לוח זמנים ושיטת התחרות: התחרות תהיה בשיטה שוויצרית, בת 7 סיבובים, בקצב זמן 90 דקות לכל המשחק + 30 שניות למסע. התחרות תתקיים בימי שני. תאריכי סיבובים: 13.7, 20.7, 27.7, 3.8, 10.8, 17.8, 24.8

טקס סיום, חלוקת פרסים ותחרות בזק מסורתית ביום שני, 31.8.2020. זה יהיה גם מעמד פתיחת העונה החדשה במועדון.

פתיחת כל הסיבובים, והפעלת שעונים בשעה 18:15 בדיוק. ביום פתיחת התחרות ההרשמה תחל בשעה 17:30. נא להקדים כדי שהסיבוב הראשון יחל מוקדם ככל האפשר.

דמי השתתפות: 120 ₪. לגמלאים, נוער עד גיל 18, עולים חדשים, סטודנטים וחיילים - 100 ₪. נשים משלמות 50% בלבד מדמי ההשתתפות.

בנוסף, על כל המשתתפים להיות בעלי כרטיס שחמטאי בתוקף מטעם האיגוד הישראלי לשחמט. ניתן להסדיר תשלום עבור הפנקס בפתיחת התחרות.


פרסים: קרן פרסים בתחרות תעמוד על 60% מדמי ההשתתפות. הפרסים בקטגוריות (סניורים, נוער, נשים, שחקנים מפתיעים) יחולקו רק בתנאי שישתתפו לפחות 5 שחקנים בקטגוריה. מד הכושר לצורך קביעת קטגוריה הוא מד הכושר הגבוה מבין ישראלי ובינלאומי.

התרת שוויון נקודות. 1) שיטת מדיאן ללא השחקן החלש ביותר , 2) לפי שיטת בוכהולץ, 3) לפי מספר ניצחונות 4) מפגש ראש בראש.

חלוקת פרסים כספיים תהיה בשיטת הורט, כאשר חצי מהפרס מחולק שווה בשווה, וחציו השני לפי שובר השוויון. הפרסים בקטגוריות מחולקים רק על פי שובר השוויון לשחקן אחד בלבד. ניתן לקבל את הפרסים אך ורק בטקס הסיום של התחרות.

שופט ומנהל התחרות – שופט לאומי שאול ויינשטיין.

נוהל דחית משחקים: אם אחד השחקנים אינו יכול לשחק במועד התחרות, ניתן לדחות או להקדים את המשחקים. המועד החדש יקבע בהסכמת שני השחקנים. כל משחקי ההשלמה חייבים להיגמר עד לפתיחת הסיבוב הבא. כל שינוי של מועד המשחק מחייב אישור מראש של מנהל התחרות.

איחורים: שעוני המשחק יופעלו בשעה 18:15 בדיוק. מי שיאחר יותר משעה מרגע הפעלת השעון – יפסיד את משחקו.
מועד הגרלות: הגרלת הסיבוב הבא תתבצע לכל המאוחר ביום ו'. יש לדווח למנהל התחרות במסרון על תוצאות משחקים דחויים עד יום חמישי בחצות. משחקים שתוצאותיהם לא ידווחו, כאמור, יחושבו לצורך ההגרלה כתיקו, אא"כ הנהלת התחרות תחליט אחרת

פרטים נוספים, והרשמה מוקדמת אצל שאול ויינשטיין 0507540424, אלון כהן 0522688666

כל ההגרלות יפורסמו באתר ירושחמט: www.jeruchess.com

הנהלת התחרות רשאית לבצע כל שינוי שיידרש בהתאם להנחיות איגוד השחמט ומשרד הבריאות

בברכה, הנהלת מועדון ירושחמט

פרסים:
מקום ראשון 450 ש"ח
מקום שני 250
מקום שלישי 150
שחקן מפתיע (עליה הכי גבוהה ביחס לדירוג הראשוני) 150 ש"ח
נער מצטיין 150 ש"ח
סניור מצטיין 150 ש"ח

פרסים בפועל לפי שיטת הורט:
מקום ראשון 400 ש"ח ארקדי סלונימסקי
מקום שני 300 ש"ח אלון כהן
מקום שלישי 150 ש"ח סטס רוזנבליט
שחקן מפתיע (עליה הכי גבוהה ביחס לדירוג הראשוני) 150 ש"ח אלון הרט
נער מצטיין 150 ש"ח אורי צפריר
סניור מצטיין 150 ש"ח לב לוקובסקי




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2020. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin