|          שכחתי סיסמה      
בחסות הקרן להנצחת שלמה טירן Shlomo



תקציר חדשות אחרונות
Mar 15 2020 3:58AM
הפסקת פעילות המועדון בזמן וירוס

Jan 5 2020 1:28PM
ושום עוברים .. שטנר 3

Sep 7 2019 9:08PM
מועדון ירושחמט עובר למשכן חדש. ר

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
הליגה למקומות עבודה שנת 2019-2020

תאריך התחלה: יום שלישי, 19.11.2019
תאריך סיום: יום חמישי, 30.4.2020
מנהל התחרות: משה דרמר
שופט התחרות: משה דרמר


סיבוב 8
                מפגש בתאריך 3.3.2020
סבב 1
היעדרות שחקן אחד משע"מ, היעדרות 2 שחקנים מבנק ישראל

בנק ישראל 2-1 ותיקי הליגה
בית הלוחם 1-2 עורכי דין
שע"מ 1- 2 סינמדיה 

שלמה אביב 0-1 אפרים יפהר, אבידן 0-1 יוסי מינה, אופיר קסוי 0-1 יהודה כץ
יאיר מירסקי 0-1אלעד מזרחי, חיים דורין 0-1 ויקטור הלפרין
עידו יד שלום 0-1 מיכאל טסיס

סבב 2
היעדרות 1 שחקן אחד משע"מ, היעדרות 2 שחקנים מבנק ישראל

ותיקי הליגה 2-1 סינמדיה
עורכי דין 1-2 שע"מ
בנק ישראל 3-0 בית הלוחם

יאיר מירסקי 0-1 יוסי גרנות, ויקטור הלפרין 0-1 רשקו לב,מיכאל טסיס 0-1 דניאל לוי
אפרים יפהר 0-1 אלעד מזרחי, חיים דורין 0-1 יהודה כץ
עידו יד שלום 1-0 אופיר קסוי
                
סיבוב 7
                מפגש בתאריך 18.2.2020 (Rd 7: 7-1, 6-2, 5-3, 4-8)

ז 1 משרד החוץ   1.0 - 3.0 בית הלוחם 7
ז 2 ביה"ח הדסה  0.0 - 4.0  חב' סינמדיה 6
ז 4 לשכת עו"ד   3.0 - 1.0  שע"מ 6
ז 8 ותיקי הליגה   4.0 - 0.0 בנק ישראל 4

יאיר מירסקי 0-1 איתי מאירוביץ, ויקטור הלפרין 0-1 יורי קוגן, ירון ינאי 0-1 סוהיל זהאדה  (1 שחקן חסר, שלמה אביב הופיע)
רונן בסן 1-0 יהודה כץ, שלדון אבידן 1-0 דני ארז, אלעד מזרחי 1-0 אפרים יפהר 
(שחקן חסר משע"מ)
יוסי מינה 0-1 יוסי טורפשטיין, דוד גוברין 0-1 יהודה גולדשטיין, שלמה אביב נצחון טכני, 2 שחקנים נעדרים ממשרד החוץ
רשקו לב 1-0 עידו יד שלום,גבריאל בלוך 0-1 משה אטרמן,2 שחקנים נעדרים מבנק ישראל, טסיס וגרנות הופיעו
                
סיבוב 6
                מפגש בתאריך 28.1.2020 (Rd 6: 3-4, 2-5, 1-6, 8-7)

ו 4 בנק ישראל  0.5 - 3.5  לשכת עו"ד 3
ו 5 שע"מ      0.5 - 3.5  ביה"ח הדסה 2
ו 6 חב' סינמדיה  4.0 - 0.0  משרד החוץ 1
ו 7 בית הלוחם  3.0- 1.0 ותיקי הליגה 8

אבידן שלדון 0.5 דניאל שלומיק, משה אטרמן 1-0 איציק כפיר,עודדה פרץ1-0 אפרים יפהר, יהודה כץ + (ניצחון טכני)
יורי קוגן 0.5 דני הלל (העדרות של 3 שחקני שע"מ)
שמיר אחיטוב 0-1 דוד גוברין, דניאל לוי 0-1 יוסי טורפשטיין
גבי בלוך 1-0 שלמה אביב, אופיר קסוי 0-1 מיכאל טסיס, בוריס קיסלמן 1-0 דניאל ירמיה, יהודה גולדשטיין 1-0 יוסי גרנות
                
סיבוב 5
                מפגש בתאריך 21.1.2020 (Rd 5: 6-7, 5-1, 4-2, 3-8)

ה 7 בית הלוחם  2.0 - 2.0 חב' סינמדיה 6
ה 1 משרד החוץ  1.0 - 3.0 שע"מ 5 (העדרות 3 ממשרד החוץ)
ה 2 ביה"ח הדסה  2.0 - 2.0 בנק ישראל 4 (מוסכם)
ה 8 ותיקי הליגה 2.0 - 2.0 לשכת עו"ד 3
יוסי גרנות 0-1 אבידן שלדון, כפיר יצחק 0-1 בוריס קיסלמן
רשקו לב 0.5 יהודה כץ, רודנקו סלביק 0.5 מיכאל טסיס
אופיר קסוי 0-1 דניאל לוי, יוסי מינה 0-1 ירון ינאי, 
שמיר אחיטוב 0-1 דניאל ירמיהו , יהודה גולדשטיין 1-0 יאיר מירסקי
שלומיק דניאל 0.5 אמיחי מאירוביץ,איתי מאירוביץ 0.5 עודדה פרץ, איציק מזרחי 0.5 אליעזר ברונשטיין, יורי קוגן 0.5 משה אטרמן
טורפשטיין 0-1 אלעד מזרחי
                
סיבוב 4
                מפגש בתאריך 7.1.2020 (Rd 4: 2-3, 1-4, 7-5, 8-6)

ד 3 לשכת עו"ד  4.0 - 0.0  ביה"ח הדסה 2
ד 4 בנק ישראל  3.0 - 1.0  משרד החוץ 1, היעדרויות של 3 שחקני משרד החוץ
ד 1 שע"מ       1.5 - 2.5  בית הלוחם 7, היעדרות של 1 שחקן מבית הלוחם
ד 6 - חב' סינמדיה 1.5 - 2.5  ותיקי הליגה 8

יהודה כץ 0-1 איציק מזרחי,אבידן שלדון 0-1 יורי קוגן, רודנקו סלביק 0-1 דותן כהן, איציק כפיר 0-1 איתי מאירוביץ
שלמה אביב 0-1דניאל שלומיק, אופיר קסוי 0.5 חיים דורין,יהודה גולדשטיין 0-1 אלעד מזרחי
לב רשקו 0-1 ויקטור הלפרין,מיכאל טסיס 0.5 דניאל לוי,בוריס קיסלמן 0-1 שמיר אחיטוב, יאיר מירסקי 0-1 יוסי גרנות
                
סיבוב 3
                מפגש בתאריך 17.12.2019 (Rd 3: 5-6, 4-7, 3-1, 2-8)
 
ג 6 חב' סינמדיה  3.5 - 0.5  שע"מ 5
ג 7 בית הלוחם  2.0 - 2.0  בנק ישראל 4
ג 1 משרד החוץ  1.0 - 3.0  לשכת עו"ד 3
ג 8 ותיקי הליגה 4.0 - 0.0 - ביה"ח הדסה -2
יוסי טורפשטיין 0-1 אפרים יפהר, אבידן שלדון 0-1 דוד גוברין, שני נצחונות טכניים לעו"ד בגלל אי הופעה מלאה של משרד החוץ.
גבי בלוך 0-1 עמיחי מאירוביץ,מיכאל טסיס 0-1 דותן כהן,יוסי גרנות 0-1 סוהיל, רשקו לב 0-1 יורי קוגן
דורין 1-0 הלפרין, שמיר אחיטוב 0-1 אלעד מזרחי, רונן בסן 0.5 דניאל לוי 
נצחון טכני ליאיר מירסקי בגין אי הופעה מלאה של שע"מ.
אופיר קסוי 1-0 עידו יד שלום,יוסי מינה 1-0 ארנון ברק,יהודה גולדשטיין 0-1 עדיאל בוסקילה, דניאל ירמיה 0-1 משה אטרמן
                
סיבוב 2
                מפגש בתאריך 3.12.2019 (Rd 2: 1-2, 7-3, 6-4, 5-8)

ב 2 ביה"ח הדסה  2.0 - 0.0  משרד החוץ 1     נעדרו 4 שחקנים, 2 מכל קבוצה
ב 3 לשכת עו"ד  2.0 - 2.0  בית הלוחם 7
ב 4 בנק ישראל  0.5 - 3.5 חב' סינמדיה 6
ב 8 ותיקי הליגה 4.0 - 0-0  שע"מ 5     משעם נעדר רונן בסן

אופיר קסוי 1-0 יהודה כץ,שלמה אביב 0-1 אפרים יפהר, דניאל ירמיה 0-1 יצחק כפיר, יהודה גולדשטיין 0-1 ציפורה פרינט
ויקטור הלפרין 0-1 עידו יד שלום,דניאל לוי 0-1 דניאל שלומיוק, יאיר מירסקי 1/2 עדיאל בוסקילה, שמיר אחיטוב 0-1 עודדה פרץ
לב רשקו -0-1 ?,מיכאל טסיס 0-1 דני הלל,יוסי גרנות 0-1 דן ארז ,גבי בלוך 0-1 אלעד מזרחי
יורי קוגן 0-1 יוסי טורפשטיין,אתי מאירוביץ 0-1 יונתן לואין
                
סיבוב 1
                מפגש בתאריך 19.11.2019 (Rd 1: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5)

א 7 בית הלוחם 4.0 - 0.0  ביה"ח הדסה 2
א 6 חב' סינמדיה  3.0 - 1.0  לשכת עו"ד 3
א 5 שע"מ     2.0 - 2.0  בנק ישראל 4
א 8 ותיקי הליגה 4.0 -0.0  משרד החוץ 1

דורין 0-1 יד שלום,ארז 0-1 בורשטיין, מזרחי 1-0 בוסקילה, ישראלי 1-0 אטרמן
רשקו 0-1 בר-און,תסיס 0-1 טכני *,גרנות 0-1 טורפשטיין,בלוך 0-1 גוברין
שביט 0-1 איתי מאירוביץ, מינה 0-1 איציק מזרחי,אביב שלמה 0-1 אמיחי מאירוביץ, עדיאל 0-1 אלעד מזרחי.
מירסקי 0-1 רודנקו, כפיר 0-1 שמיר, ינאי 0-1 כץ, שלדון 1-0 דניאל לוי
                
הזמנה לתחרות:
מתחדשת פעילות השחמט במקומות עבודה בירושלים לשנת 2019-2020.
הליגה מתקיימת במועדון ירושחמט במרכז שטנר 3 קומה 2, בירושלים ,בערך אחת לשבועיים, בימי שלישי בין השעות 18:30 ל-20:30 כבעבר.

סה"כ עשרה מפגשים ב- 3 סוגי תחרויות:
1) ליגה קבוצתי רגיל בשיטת רובין של 7 סיבובים 7 מפגשים שעה מול שעה.
2) קבוצתי אקטיבי רובין 7 סיבובים של 25 דקות מול 25 דקות ב-3 מפגשים.
3)בזק אישי בשיטה השוויצרית 7-9 סיבובים 5 דקות מול 5 דקות ב-1- מפגשים.

-יחולקו 4 גביעים למקום ראשון שני לתחרויות הקבוצתיות ו2 גביעים לשחקנים מצטיינים שהשיגו מירב נקודות אישיות. כמו כן-3 מדליות זהב, כסף וארד לתחרות הבזק האישי שוויצרי.
-בכל המקרים בהם נידרש להתרת שובר שווין נשפוט על פי כללי פיד"ה ועל פי הנהלים המקובלים.

עם סיום משחקי הליגה יתקיים אירוע המחוזיאדה בתאריכים 5.2020
שיטת המשחקים במחוזיאדה תהיה קבוצתית אישית (ב- 7 סיבובים) כאשר ביום האחרון (ששי) תיערך תחרות בזק אישית.
סה"כ יחולקו במחוזיאדה 6 גביעים (2 קבוצתי, 2 שחקן המצטיין, 2 אישי בזק)

להלן מספר סייגים והתרים לקיום התחרויות בליגה.
א) מאמני קבוצות ומדריכים אינם רשאים להשתתף במשחקים (* למעט במחוזיאדה)
ב) סדר השחקנים בלוחות במשחקים הקבוצתיים מחייב! וניתן לשינוי לפני תחילת משחקי הליגה או עם תום 7 הסיבובים הראשונים של תחרות מסוג 1. קבוצה שתפר נוהל זה עלולה להיענש בהפחתה מניקוד.
עם זאת ניתן להוסיף שחקנים חדשים בכל עונת המשחקים ולכל קבוצה, אבל לסוף הרשימה או לחילופין להציבם במקום אלה שפרשו.
ג)כל קבוצה רשומה בליגה למקומות עבודה בשחמט רשאית (ואינה חייבת) לצרף שחקן זר אחד בלבד לשורותיה, שאינו משתייך לאירגונה. השחקן המצורף יהיה שחמטאי חובב בדרגה/רמה שאינה גבוהה משל מועמד לאמן ולא המאמן שלה בשכר, ובתנאי שיהיה עובד עצמאי/ שכיר/ גימלאי של אחד מקומות העבודה בירושלים וסביבותיה.
על מנהל הקבוצה להודיע למנהל הליגה על צירוף זה כדי לקבל אישור על תקינות הצירוף. הצירוף הנ"ל תקף לעונת משחקים שלמה בהסכמה הדדית בין הקבוצה לשחקן המסופח.
למען הבהר, גימלאי המשתייך לאותו האירגון רשאי בכל מקרה לשחק באותו אירגון בו הועסק בעבר ללא מגבלות כלשהן, גם אם דרגתו גבוהה משל מועמד לאמן , ולא יחשב צירופו כצירוף שחקן זר.
ד) למשחקי הבזק האישי רשאים להשתתף גם שחקנים ממקומות עבודה אחרים מאיזור ירושלים בנוסף לשחקני הליגה.
ה) שחקני חיזוק לקבוצות יוגרלו מתוך מצבת השחקנים הקיימים במועדון.

להלן תאריכי המפגשים:

ליגה קבוצתי רגיל בשיטת רובין (7 מפגשים)
7.1.2020, 17.12.2019, 3.12.2019, 19.11.2019
18.2.2020, 28.1.2020, 14.1.2020

קבוצתי אקטיבי בשיטת רובין (3 מפגשים)
שני סיבובים ב3.3.2020
שלשה סיבובים ב24.3.2020
שני סיבובים 31.3.2020


תאריך משחקי שחמט בזק אישי בשיטה השוויצרית 7/4/2020

התאריכים בימי שלישי בחודש אפריל 2020 שוריינו לרשות הליגה למקומות עבודה למקרים של דחיות בלתי צפויות של מפגשים כתוצאה מאילוצים אירגוניים, או מכוח עליון.

להלן רשימת השחקנים על פי סדר שיבוצם:
(בכוכבית{*} מסומנים אחראי הקבוצות.)

1 - בנק ישראל

עידו יד שלום *
אליעזר ברונשטיין
עדיאל בוסקילה
דניאל שלומיק
עודדה פרץ
משה אטרמן

2 - בית הלוחם

אופיר קסוי
שלמה אביב
יוסי מינה
יהודה גולדשטיין
עודד שביט
צבי פישמן
דניאל ירמיהו*


3 - שע"מ

דורין חיים *
רונן בסן
אנדרי לובובסקי
דני הלל
דן ארז
אלעד רחמים מזרחי
שי ישראלי

4 - משרד החוץ

יואב בראון
יוסי טורפשטיין
דוד גוברין *
יונתן לואין
ילנה בורד
אורי חזן

5 - עורכי דין

אשר אקסלרוד
משה בראון
יהודה כץ
אבידן שלדון
סלוויק רודנקו
חנן רובינשטיין*
אפרים יפהר
אברהם לנמן
איציק כפיר
ציפורה פרינט

6- בית החולים הדסה
יונתן לוין
יורי קוגן*
איציק מזרחי
עמיחי מאירוביץ
זאהדה סוהיל
אלכסנדר סלובודיאנסקי
אלכסנדר קוזנצוב
מאור לוי

7 - סינמדיה

ויקטור הלפרין*
ירון ינאי
דניאל לוי
יאיר מירסקי
יצחק דיין
שמיר אחיטוב
דוד עוזן

8 - ותיקי הליגה

לב רשקו
מיכאל טסיס
יוסי גרנות
גבריאל בלוך
בוריס קיסלמן




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2020. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin