|          שכחתי סיסמה      
בחסות הקרן להנצחת שלמה טירן Shlomo



תקציר חדשות אחרונות
Mar 15 2020 3:58AM
הפסקת פעילות המועדון בזמן וירוס

Jan 5 2020 1:28PM
ושום עוברים .. שטנר 3

Sep 7 2019 9:08PM
מועדון ירושחמט עובר למשכן חדש. ר

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
תחרות דירוג עד מד כושר 1700

תאריך התחלה: יום שני, 9.9.2019
תאריך סיום: יום שני, 25.11.2019
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 9
                Round 9 on 2019/11/25 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Tsafrir Ori	1588	7	1 - 0	3½		Segev Ido	1581	2
2	6		Tsafrir Itay	1419	4½	0 - 1	6½		Gokhvat Yoseph	1558	3
3	9		Lavi Yair	1342	5	0 - 1	4½		Seltser Wiiliam	1555	4
4	12		Reznik Nathan	1302	4	+ - -	5		Slutzky Lior	1545	5
5	14		Eizenstein Yishai Shimon	1250	½	0 - 1	5		Jonas Joseph	1400	7
6	8		Halevi Elkabetz Noam	1396	2	1 - 0	3½		Eizenstein Yedidya	1250	13
7	11		Bar Gil Eviatar	1322	3	1 - 0	2		Matityahu Shira	1340	10
                
סיבוב 8
                Round 8 on 2019/11/18 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	13		Eizenstein Yedidya	0	3½	0 - 1	6		Tsafrir Ori	1588	1
2	3		Gokhvat Yoseph	1558	5½	1 - 0	3½		Segev Ido	1581	2
3	5		Slutzky Lior	1545	5	0 - 1	3½		Tsafrir Itay	1419	6
4	4		Seltser Wiiliam	1555	4½	0 - 1	4		Jonas Joseph	1400	7
5	9		Lavi Yair	1342	4	1 - 0	3		Bar Gil Eviatar	1322	11
6	12		Reznik Nathan	1302	3	1 - 0	½		Eizenstein Yishai Shimon	0	14
7	8		Halevi Elkabetz Noam	1396	2	0 - 1	1		Matityahu Shira	1340	10
                
סיבוב 7
                Round 7 on 2019/11/11 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	7		Jonas Joseph	1400	4	0 - 1	4½		Tsafrir Ori	1588	1
2	5		Slutzky Lior	1545	4½	1 - 0	4		Lavi Yair	1342	9
3	11		Bar Gil Eviatar	1322	3	0 - 1	4½		Gokhvat Yoseph	1558	3
4	14		Eizenstein Yishai Shimon	0	½	0 - 1	3½		Seltser Wiiliam	1555	4
5	12		Reznik Nathan	1302	3	0 - 1	2½		Segev Ido	1581	2
6	6		Tsafrir Itay	1419	2½	1 - 0	2		Halevi Elkabetz Noam	1396	8
7	10		Matityahu Shira	1340	1	0 - 1	2½		Eizenstein Yedidya	0	13
                
סיבוב 6
                Round 6 on 2019/11/04 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	3		Gokhvat Yoseph	1558	4½	0 - 1	3½		Slutzky Lior	1545	5
2	1		Tsafrir Ori	1588	3½	1 - 0	4		Lavi Yair	1342	9
3	7		Jonas Joseph	1400	3	1 - 0	3		Reznik Nathan	1302	12
4	4		Seltser Wiiliam	1555	2½	1 - 0	2½		Eizenstein Yedidya	0	13
5	2		Segev Ido	1581	2½	0 - 1	2		Bar Gil Eviatar	1322	11
6	6		Tsafrir Itay	1419	2	½ - ½	0		Eizenstein Yishai Shimon	0	14
7	8		Halevi Elkabetz Noam	1396	1	+ - -	1		Matityahu Shira
                
סיבוב 5
                Round 5 on 2019/10/28 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Tsafrir Ori	1588	3	½ - ½	4		Gokhvat Yoseph	1558	3
2	9		Lavi Yair	1342	3	1 - 0	3		Jonas Joseph	1400	7
3	4		Seltser Wiiliam	1555	2½	0 - 1	2½		Slutzky Lior	1545	5
4	2		Segev Ido	1581	1½	1 - 0	2		Tsafrir Itay	1419	6
5	10		Matityahu Shira	1340	1	0 - 1	2		Reznik Nathan	1302	12
6	13		Eizenstein Yedidya	0	1½	1 - 0	0		Eizenstein Yishai Shimon	0	14
7	11		Bar Gil Eviatar	1322	1	1 - 0	1		Halevi Elkabetz Noam
                
סיבוב 4
                Round 6 on 2019/11/04 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	3		Gokhvat Yoseph	1558	4½	0 - 1	3½		Slutzky Lior	1545	5
2	1		Tsafrir Ori	1588	3½	1 - 0	4		Lavi Yair	1342	9
3	7		Jonas Joseph	1400	3	1 - 0	3		Reznik Nathan	1302	12
4	4		Seltser Wiiliam	1555	2½	1 - 0	2½		Eizenstein Yedidya	0	13
5	2		Segev Ido	1581	2½	0 - 1	2		Bar Gil Eviatar	1322	11
6	6		Tsafrir Itay	1419	2	½ - ½	0		Eizenstein Yishai Shimon	0	14
7	8		Halevi Elkabetz Noam	1396	1	+ - -	1		Matityahu Shira	1340	10
                
סיבוב 3
                Round 3 on 2019/09/23 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	7		Jonas Joseph	1400	2	0 - 1	2		Gokhvat Yoseph	1558	3
2	1		Tsafrir Ori	1588	1½	½ - ½	2		Slutzky Lior	1545	5
3	2		Segev Ido	1581	1	0 - 1	1½		Seltser Wiiliam	1555	4
4	8		Halevi Elkabetz Noam	1396	1	0 - 1	1		Reznik Nathan	1302	12
5	9		Lavi Yair	1342	1	1 - 0	1		Eizenstein Yedidya	0	13
6	11		Bar Gil Eviatar	1322	0	0 - 1	0		Tsafrir Itay	1419	6
7	10		Matityahu Shira	1340	0	1 - 0	0		Eizenstein Yishai Shimon	0	14
                
סיבוב 2
                Round 2 on 2019/09/16 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	4		Seltser Wiiliam	1555	1	½ - ½	1		Tsafrir Ori	1588	1
2	5		Slutzky Lior	1545	1	1 - 0	1		Segev Ido	1581	2
3	3		Gokhvat Yoseph	1558	1	1 - 0	1		Lavi Yair	1342	9
4	7		Jonas Joseph	1400	1	1 - 0	0		Matityahu Shira	1340	10
5	6		Tsafrir Itay	1419	0	0 - 1	0		Reznik Nathan	1302	12
6	11		Bar Gil Eviatar	1322	0	0 - 1	0		Eizenstein Yedidya	0	13
7	14		Eizenstein Yishai Shimon	0	0	0 - 1	0		Halevi Elkabetz Noam	1396	8
                
סיבוב 1
                Round 1 on 2019/09/09 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	10		Matityahu Shira	1340	0	0 - 1	0		Slutzky Lior	1545	5
2	1		Tsafrir Ori	1588	0	1 - 0	0		Bar Gil Eviatar	1322	11
3	13		Eizenstein Yedidya	0	0	0 - 1	0		Jonas Joseph	1400	7
4	2		Segev Ido	1581	0	1 - 0	0		Eizenstein Yishai Shimon	0	14
5	9		Lavi Yair	1342	0	1 - 0	0		Tsafrir Itay	1419	6
6	12		Reznik Nathan	1302	0	0 - 1	0		Gokhvat Yoseph	1558	3
7	4		Seltser Wiiliam	1555	0	1			not paired		
8	8		Halevi Elkabetz Noam	1396	0	0			not paired
                
טבלת התחרות
                Final Ranking after 9 Rounds
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1		Tsafrir Ori	ISR	1588	8,0	41,0	44,5	0,0
2	3		Gokhvat Yoseph	ISR	1558	7,5	42,5	46,0	0,0
3	7		Jonas Joseph	FRA	1400	6,0	41,5	42,0	0,0
4	4		Seltser Wiiliam	ISR	1555	5,5	43,0	43,5	0,0
5	5		Slutzky Lior	ISR	1545	5,0	45,5	48,0	0,0
6	9		Lavi Yair	ISR	1342	5,0	44,0	47,0	0,0
7	12		Reznik Nathan	ISR	1302	5,0	39,0	39,5	0,0
8	6		Tsafrir Itay	ISR	1419	4,5	35,5	36,0	0,0
9	11		Bar Gil Eviatar	ISR	1322	4,0	37,5	38,0	0,0
10	2		Segev Ido	ISR	1581	3,5	42,5	43,0	0,0
11	13		Eizenstein Yedidya	ISR	1250	3,5	37,0	37,5	0,0
12	8		Halevi Elkabetz Noam	ISR	1396	3,0	31,5	32,0	0,0
13	10		Matityahu Shira	ISR	1340	2,0	34,5	35,0	0,0
14	14		Eizenstein Yishai Shimon	ISR	1250	0,5	34,0	36,5	0,0

פרסים:
מקום ראשון אורי צפריר 500 ש"ח
מקום שני יוסף גוחבט 300 ש"ח
מקום שלישי יוסף יונס 150 ש"ח
שחקן מפתיע נתן רזניק 150 ש"ח
            



הזמנה לתחרות:
שחמטאים יקרים, הינהכן מוזמנים למועדכון ירושחמט, במשכנו החדש ברחוב הרכבים 13, ירושלים

תחרות דירוג לבעלי מד כושר עד 1700
9 סיבובים בקצב משחק 90 דקות + 30 שניות למסע
לשחקנים בעלי מד כושר עדש 1700 שלא עלו לשמינית הגמר

לוח זמנים:רישום מראש עד לתאריך _9.9.2019_
המשחקים בימי שני בשעה _18:15, בכל יום שני שאינו חג החל מ9.9 ועד סוף נובמבר
למאחרים מעל 45 דקות יפסק הפסד טכני.
הגרלות ותוצאות יפורסמו באתר האיגוד, באתר ירושחמט ובchess-results

פרסים: 60% מההכנסות על דמי השתתפות בתחרות

דמי השתתפות: 150ש"ח
הנחה של 20 ₪ לנוער עד גיל 18, סניורים מעל גיל 60, סטודנטים ועולים חדשים. הנחה נוספת של 10 ₪ לחברי מועדון ירושחמט

שוברי שוויון:
בשיטה שוויצרית כאשר כמות המשתתפים לפחות כפולה מכמות הסיבובים, שוויון נקודות יוכרע עפ"י הסדר הבא: א. תוצאה בין השחקנים (רק אם כל השחקנים בקבוצת הניקוד שיחקו ביניהם); ב. בוכהולץ קאט-1 (ללא יריב חלש); ג. בוכהולץ; ד. רמת ביצוע (פרפורמנס).

בשיטת ליגה או שוויצרית שלא עונה להגדרה בסעיף הקודם: א. ברגר; ב. תוצאה בין השחקנים; ג. מספר ניצחונות.

לפרטים והרשמה: שאול ויינשטיין 0507540424

דמי השתתפות 150 ₪.

כל השחקנים חייבים להיות בעלי כרטיס שחמטאי תקף מאיגוד השחמט.




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2020. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin