|          שכחתי סיסמה      תקציר חדשות אחרונות
Oct 5 2018 2:19PM
אליפות מועדון ירושחמט – בשתי רמו

Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
חברי הנהלת העמותהPhilip
ד"ר פיליפ זיסמן
יו"ר

פיליפ נולד בבריה''מ ב1972 בעיר רוסטוב. משחק שחמט מגיל 6. בצעירותו היה אלוף הילדים של רוסטוב והקווקז הצפוני . השתתף באליפות רוסיב וסיים במקומות 3-7. עלה לארץ עם כל משפחתו ב1991. שיחק במספר מועדונים. מאז 1999 משחק בירושלים. היה פעמיים אלוף מרכז תקוותינו בשנים 1999-2000. מאז 2002 משחק בקבוצות ירושלמיות בליגות ארצית וא'. פיליפ הינו ד''ר לביולוגיה ועובד כחוקר בכיר במכון הריאה בב''ח הדסה. פיליפ מתגורר עם משפחתו במבשרת ציון והינו אב ל3 ילדים. " אני מאמין שניהול תקין שבו לכל שחמטאי יש השפעה על נעשה במועדון הוא דרך נכונה להצלחת המועדון. אני משוכנע שמגיעה לבירתינו הנצחית מועדון שחמט ברמה עולמית עם תחרויות,פעילויות והכרה בין לאומית."

Alon
אלון כהן-רביבו
מנכ"ל

יליד ליון שבצרפת 1973, עלה לישראל ב1996, אלוף ירושלים 2008,שופט פידה, מאמן, בעל תאור ראשון במשפטים ומדעי מדינה, תואר שני ביישוב סכסוכים, מנחה ומגשר מוסמך. לאחר תהיות , ב 2006 חזרתי לאהבה הגדולה שלי שחמט ומאז מקדם כל פעילות בנושא. אני מקווה שאוכל לשחזר את אופי, יופי,והיקף הפעילות שהכרתי בליון 364 ימים בשנה. "אני מאמין שירושלים ראויה להיות בירת שחמט עולמית. היום מתקרב שיצאו מירושלים רבי-אמנים מקומיים ,פעילות בינלאומית, ומועדון מפואר לכל גזע,גיל ורמה."

Shaul
שאול ויינשטיין
מנהל תחרויות וגזבר

יליד 1974. מהנדס תכנה, ומתמטיקאי. היום עצמאי בתחום בנית אתרי אינטרנט. משחק שחמט מגיל 5. אלוף ירושלים לנוער בשנת 1992. .שופט ומנהל תחרויות שחמט מאז שנת 2000. נשוי+2. בעל דרגת מועמד לאמן, ושופט לאומי

Piter
פיטר גוחבט
מנהל תחרויות, יו"ר ועדת נוער

נולד ב1983 בקייב, בירת אוקראינה. משחק שחמט מגיל 5, ושחמט תחרותי מאז שעלה לארץ בשנת 1991. השתתף בכל תחרויות הנוער שהתקיימו בירושלים מאז 1991, ושיחק בגמרים רבים של אליפויות ישראל בגילאים. כבוגר, בשנת 2006, זכה באליפות ירושלים. בשנת 2008 עלה והשתתף בגמר אליפות ישראל לבוגרים. פיטר הוא אמן שחמט, ויש לו נורמה אחת לבדרך לתואר אמן בינלאומי. מאז הווסדו של מועדון ירושחמט הוא משמש כיד ימינו של אלון בארגון תחרויות והדרכת צעירים. מארגן תחרויות סגורות לציונים בירושלים בשנים 2010, 2011 בשלוש השנים האחרונות פעיל בועדת הנוער של האיגוד הישראלי לשחמט, ומנובמבר 2011 - יו"ר הועדה. מדריך טיולים מוסמך. גר בירושלים. רווק.

Piter
אורי זק
מנהל הדרכה

נולד ב1988 בישראל. התחיל לשחק שחמט בגיל 10 במקריות לחלוטין - משום שהקימו את מועדון תל אביב במרחק 80 מטר מבית הוריו. הגיע לדרגת אמן כבר בגיל 15.5. היה סגן אלוף הארץ לנוער עד גיל 18 וייצג את ישראל באליפות אירופה. השיג באיסלנד ציון לתואר אמן בינלאומי. שיחק בגמר אליפות ישראל לבוגרים ובליגה לאומית. מחזיק בדרגת שופט לאומי. מחוץ לשחמט: תואר שני בכלכלה והתמחות בחקר הרציונליות, האוניברסיטה העברית.

״הכישרון החשוב ביותר בשחמט הוא עבודה עצמית״

Pavel
פבל אהרוני
חבר הנהלה

תואר ראשון במדעי המחשב, תואר שני במנהל עסקים שניהם מהאוניברסיטה העברית. עובד כמתכנת. מועמד לאמן, משחק שחמט מגיל 7, התחלתי להשתתף בתחרויות רק אחרי הצבא וישר התמכרתי :)

Achi אחי קליין
חבר הנהלה

יליד ישראל, מהנדס בנין, בוגר הטכניון.
בעל משרד ליעוץ הנדסי, ניהול פרויקטים וחוות דעת מומחה. משמש כמהנדס מומחה מטעם בתי המשפט, בורר ומגשר מוסמך. גר במבשרת ציון, נשוי ואב לשלושה בנים.
חבר מועדון ירושחמט מאז הקמתו. משחק ואוהב שחמט מגיל צעיר.

Igor איגור בירנבוים
חבר הנהלה

איגור, אב טרי לילד, בגיל 5 למד מסבא את חוקי השחמט ומאז הוא מכור למשחק. בגיל 6 נרשם לחוג, אותו חוג בו מאוחר יותר התחיל את דרכו לא אחר מאשר מספר 2 בדירוג העולמי, לבון ארוניאן. בגיל 11 הפך למועמד לאומן, ובגיל 13 עלה ארצה וזכה באליפות פ"ת עד גיל 14. שנה לאחר מכן, בגיל 14 זכה באליפות פ"ת לנוער עד גיל 20, ובגיל 16 במקום שלישי באליפות הארץ עד גיל 16. נשמע כמו ביוגרפיה של אלוף העולם? אז זהו שלא :) בשלב מסויים העדיף להשאיר את השחמט כתחביב, ועד היום אני נהנה מהתחביב הזה יותר מכל. זה לא הפריע לו לזכות באליפות ירושלים ב-2007 ולהיות חבר קבוע בצמרת הירושלמית מזה מספר שנים. מייסד קבוצת ירושלים ט', הקבוצה המיוחדת במינה שעשתה את כל הדרך מליגה ג' וחסרה מילימטר מעלייה לליגה הלאומית.
רואה בציבור השחמטאים נכס, שבלעדיו אין למועדון זכות קיום, ולכן מאמין שהתייחסות לכל שחמטאי, ללא יוצא מהכלל, כמו ל-VIP, היא הדרך הנכונה לניהול תקין של המועדון.

Gregory גרגורי לוינסקי
חבר הנהלה

נולד ב1942 בבאקו, בירת אזרביג'ן. מהנדס עם ניסיון של 25 שנים. שחקן ויזם שחמט. מדריך שחמט בעל הישגים יוצאים מן הכלל. היה מאמן נבחרת אזרביג'ן באליפות ברה"מ ב1988 הוא בעצמו היה חבר הקבוצה בשנת 1959. עלה לארץ ב1990. משנת 2000 משמש כמורה לשחמט בבית הספר הניסויי. קבוצה של בית הספר סיימה במקום השני באליפות הארץ עד גיל 14 בשנת 2011 מרדיך נבחרות נוער של ירושלים. נשוי + 2 וגר בירושלים.

Moshe משה דרמר
חבר הנהלה

יליד 1946 מחיפה, הנדסאי, ומנהל פרוייקטים בתחום המיחשוב במשרד האוצר מזה 31 שנה. מנהל באינטרנט הממשלתי -ממשל זמין. בעל דרגה שניה בשחמט, ומשחק מגיל 7 ,לאחר שלמד מהסבא, ישראל, את המסעים על הלוח, שגם קנה לו את הכלים הראשונים בשחמט. הבנת משחק השחמט והמתודולוגיות נלמד על ידי מפי יהודים יוצאי גרמניה וניצולי שואה הזכורים לטוב והם: תלמי, ברונווסר, אוורבוך. בין השחקנים המפורסמים שהכרתי בילדותי במועדון "לסקר" בחיפה היו האמן עוזי אורץ' ז"ל,האמן ידעאל סטפק, האמן מלכיאל פרץ, והאמן דני בורישנסקי שיבל"א. מנהל קבוצת השחמט במשרד האוצר מזה 25 שנה, שבמסגרתה שיחק מספר שנים, רב האמן הישראלי יאיר קריידמן, בתוקף היותו עובד האוצר, בתפקיד כסגן מנהל שוק ההון באוצר. קבוצת השחמט של משרד האוצר הביאה במרבית השנים גביעים של מקומות ראשונים במסגרת הליגה למקומות עבודה בירושלים. ליגת מקומות העבודה בשחמט הוקמה לפני כ-25 שנה במאמץ משותף של שע"מ, האוצר,בי"ח הדסה, בנק ישראל, בניצוחו של האמן אריה רוזנברג ז"ל שניהל את הליגה עד לפני מספר שנים בין יתר הקבוצות שניהל, הייתה קבוצת השחמט של ילדים הקרויה "צעירי תקוותנו" שבמסגרתה שיחק ילד בגיל 12 ושמו פיטר גוחבט, שלימים יהפוך לאמן פיד"א,למנהל הליגה למקומות עבודה וכן לחבר הנהלת העמותה "ירושחמט".

Dror דרור אהרוני
חבר הנהלה

נולד ב1967 בישראל. הכיר את ירושחמט דרך בנו, נועם, בן ה8 שמשחק שחמט מגיל 5. דרור הוא שחקן שחמט חובב, שמאמין ששחמט הוא כלי חשוב בפיתוח יכולות חשיבה רבות, כמו פיתוח אסטרטגיה, סבלנות, יצירתיות ושליטה עצמית. דרור הצטרף להנהלת המועדון כי הוא מאמין באנשים שבה יכולים לתרגם את אהבתם למשחק לתרומה חשובה לקהילה הירושלמית - הן לילדים והן למבוגרים. דרור הוא MCITP מוסמך, ועובד כמנהל IT במשרד לביטוח הלאומי. גר בירושלים. נשוי + 2
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2019. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin