|          שכחתי סיסמה      



תקציר חדשות אחרונות
Oct 5 2018 2:19PM
אליפות מועדון ירושחמט – בשתי רמו

Feb 3 2018 8:29PM
ברוך דיין האמת - ויקטור וינוגרדו

Nov 12 2017 12:47PM
תחרויות ימי שני נובמבר דצמבר במו

חידה יומית של שרדר
הנושאים החמים בפורום
מה קורה בארץ
בליץ אוןליין עם 1,000 ש"ח פרסים
הודעה אחרונה:
michess
12/18/2017 9:05:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ 1000 שח לזוכה באינטרנט
הודעה אחרונה:
michess
4/28/2016 11:14:00 AM

מה קורה בארץ
תחרות בליץ אוןליין נושאת פרסים
הודעה אחרונה:
michess
3/2/2016 8:05:00 PM

free counters
אליפות ירושלים לסניורים, לזכר מרק פרידמן ז"ל. החל מ23.4.2018

תאריך התחלה: יום שני, 23.4.2018
תאריך סיום: יום שני, 4.6.2018
מנהל התחרות: שאול ויינשטיין
שופט התחרות: שאול ויינשטיין


סיבוב 6
                1	8		Shilman Alexandr	1721	3½	0 - 1	4		Slonimskij Arkadij	2114	1
2	4		Bershadsky Georgy	1856	3½	½ - ½	3		Rudnev Nikolay	1991	2
3	7		Lukovski Lev	1794	3	1 - 0	2½		Oliel Yehonatan	1681	9
4	6		Gokhvat Yoseph	1795	2	0 - 1	2½		Landa Alex	1856	3
5	10		Volodarsky Michael	1487	1½	1 - 0	2½		Volfer Eliahu	1485	11
6	12		Jonas Joseph	1347	½	0 - 1	2½		Belokopyt Boris	1815	5
                
סיבוב 5
                Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Slonimskij Arkadij	2114	3½	½ - ½	3		Bershadsky Georgy	1856	4
2	8		Shilman Alexandr	1721	2½	1 - 0	3		Lukovski Lev	1794	7
3	2		Rudnev Nikolay	1991	2½	½ - ½	2		Landa Alex	1856	3
4	9		Oliel Yehonatan	1681	1½	1 - 0	2		Gokhvat Yoseph	1795	6
5	5		Belokopyt Boris	1815	1½	1 - 0	1½		Volodarsky Michael	1487	10
6	11		Volfer Eliahu	1485	1½	1 - 0	½		Jonas Joseph	1347	12
                
סיבוב 4
                1	7		Lukovski Lev	1794	2½	½ - ½	3		Slonimskij Arkadij	2114	1
2	4		Bershadsky Georgy	1856	2	1 - 0	2½		Shilman Alexandr	1721	8
3	2		Rudnev Nikolay	1991	1½	1 - 0	1½		Belokopyt Boris	1815	5
4	6		Gokhvat Yoseph	1795	1	1 - 0	1½		Volodarsky Michael	1487	10
5	9		Oliel Yehonatan	1681	1	½ - ½	1		Volfer Eliahu	1485	11
6	3		Landa Alex	1856	1	1 - 0	½		Jonas Joseph	1347	12
                
סיבוב 3
                Round 3 on 2018/05/14 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Slonimskij Arkadij	2114	2	1 - 0	1½		Rudnev Nikolay	1991	2
2	5		Belokopyt Boris	1815	1½	0 - 1	1½		Lukovski Lev	1794	7
3	8		Shilman Alexandr	1721	1½	1 - 0	1		Landa Alex	1856	3
4	11		Volfer Eliahu	1485	1	0 - 1	1		Bershadsky Georgy	1856	4
5	10		Volodarsky Michael	1487	½	1 - 0	1		Oliel Yehonatan	1681	9
6	12		Jonas Joseph	1347	0	½ - ½	½		Gokhvat Yoseph	1795	6
                
סיבוב 2
                Round 2 on 2018/05/07 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	3		Landa Alex	1856	1	0 - 1	1		Slonimskij Arkadij	2114	1
2	2		Rudnev Nikolay	1991	1	½ - ½	1		Shilman Alexandr	1721	8
3	4		Bershadsky Georgy	1856	½	½ - ½	1		Belokopyt Boris	1815	5
4	7		Lukovski Lev	1794	½	1 - 0	½		Volodarsky Michael	1487	10
5	6		Gokhvat Yoseph	1795	0	½ - ½	½		Volfer Eliahu	1485	11
6	9		Oliel Yehonatan	1681	0	1 - 0	0		Jonas Joseph	1347	12
                
סיבוב 1
                Pairings/Results
Round 1 on 2018/04/23 at 18:15
Bo.	No.		Name	Rtg	Pts.	Result	Pts.		Name	Rtg	No.
1	1		Slonimskij Arkadij	2114	0	1 - 0	0		Oliel Yehonatan	1681	9
2	12		Jonas Joseph	1347	0	0 - 1	0		Rudnev Nikolay	1991	2
3	10		Volodarsky Michael	1487	0	½ - ½	0		Bershadsky Georgy	1856	4
4	5		Belokopyt Boris	1815	0	1 - 0	0		Gokhvat Yoseph	1795	6
5	11		Volfer Eliahu	1485	0	½ - ½	0		Lukovski Lev	1794	7
6	3		Landa Alex	1856	0	1			bye		
7	8		Shilman Alexandr	1721	0	1			not paired
                
טבלת התחרות
                Final Ranking after 6 Rounds
Rk.	SNo		Name	FED	Rtg	Pts.	 TB1 	 TB2 	 TB3 
1	1		Slonimskij Arkadij	RUS	2114	5,0	20,0	13,5	16,00
2	4		Bershadsky Georgy	ISR	1856	4,0	20,0	12,5	12,75
3	7		Lukovski Lev	GER	1794	4,0	19,0	11,5	12,25
4	8		Shilman Alexandr	RUS	1721	3,5	22,0	14,5	11,75
5	2		Rudnev Nikolay	ISR	1991	3,5	19,0	13,5	9,00
6	5		Belokopyt Boris	RUS	1815	3,5	16,5	12,0	7,00
7	3		Landa Alex	ISR	1856	3,5	16,5	11,0	7,25
8	10		Volodarsky Michael	ISR	1487	2,5	18,5	12,5	7,00
9	9		Oliel Yehonatan	ISR	1681	2,5	16,5	11,0	3,75
10	11		Volfer Eliahu	ISR	1485	2,5	15,5	11,0	4,75
11	6		Gokhvat Yoseph	ISR	1795	2,0	14,5	10,5	4,00
12	12		Jonas Joseph	FRA	1347	0,5	17,0	11,5	1,00

פרס ראשון, אלוף ירושלים לסניורים, ארקדי סלונימסקי 500 ש"ח
מקום שני, פרס של 300 ש"ח גאורגי ברשדסקי
שחקן מפתיע (עליה של 4 מקומות) - לב לוקובסקי 200 ש"ח
טקס הסיום של התחרות יתקיים ביום שני, 25.6.2018
            



הזמנה לתחרות:
תחרות שויצרית בקצב 90 + 30.

7 ימי שני ברצף החל מ23.4 ועד 4.6.2018. רשאים להשתתף שחקנים שנולדו בשנת 1956 או לפני כן. המנצח יהיה אלוף ירושלים לסניורים לשנת 2018 התחרות מדווחת למד כושר ישראלי ובינלאומי.

דמי השתפות: 120 ש"ח. הנחה של 10 ש"ח לשחקני ירושחמט בליגה. פרסים – 60% מדי ההשתתפות. טקס סיום ב11.6

פרסים:
מקום 1 500 ש"ח
מקום 2 300 ש"ח
שחקן מפתיע 200 ש"ח




לכל האירועים
       
This website and its content is copyright of Jeruchess - © Jeruchess 2010 - 2018. All rights reserved.
האתר נבנה בשיתוף , Mani Design בניית אתרים , עבודה מהבית  |  צור קשר  |  תנאי שימוש  |  Admin